عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

پیک تدبیر:رضا جانی پور از معدود اعضای ستاد انتخاباتی روحانی است که با حضور همیشگی و مداوم خودش در تمام جلسات و گروهها ،چیزی بنام خستگی در وجودش جایی ندارد.فردی خوش خلق که با پیگیری های مداوم و با صبر و حوصله ی ویژه ی خودش همیشه امید وار است.شاید خیلی بیش از کسان دیگر قسمت دوم نام "دولت تدبیر و امید" را باور دارد.امید را.

چند وقتی است که به سمت رییس اداره ورزش و جوانان زرین دشت منصوب شده است.انتصابی از بین اعضای ستاد روحانی در فارس که بسیار اندک بوده و دیگر ستادهای فعال در انتخابات سال92سهم بیشتری در انتصابات داشته اند!!

فرصتی شد تا گفتگویی با ایشان داشته باشیم به شرح ذیل:

 

پیک تدبیر: ضمن تشکر از شما جناب آقای جانی پور لطفا خودتان را معرفی فرمایید.
-سلام رضا جانی پور اهل و ساکن زرین دشت. مدیر اداره ورزش و جوانان

 

پیک تدبیر: جناب جانی پور،شما یکی از فعالین سیاسی در سالهای گذشته و الان هستید.لطفا سوابق سیاسی خود برای ما بگویید
-از سال ۷۶و ۸۰سوول ستاد خاتمی بودم و سال ۸۰نایب رییس ستاد دکتر اطاعت. سال ۸۴نایب ریس بازرسی انتخابات و عضو فعال ستاد دکتر معین و عضو ستاد هاشمی مرحله دوم. سال ۸۸مسول ستاد مهندس موسوی و سال ۹۲ مسول ستاد دکتر روحانی ،سال ۸۶مسول ستاد آقای افشاری. عضو جبهه مشارکت ایران اسلامی و در ۷کنکره مشارکت حضور داشتم‌

 

پیک تدبیر: عملکرد دولت تدبیر و امید را چگونه ارزیابی میکنید؟
-در بحث سیاست خارجه کاملا قابل قبول است.اما سیاست داخله متاسفانه قابل قبول نیست.انتظار داشتیم حامیان دولت زمینه خدمتگزاری برایشان فراهم شود . امیدواریم با انتخاب نمایندگان حامی دولت در سال ۹۴وضعیت بهتری داشته باشیم.


پیک تدبیر: از انتخابات سال آینده گفتید،تمام گروه های سیاسی دغدغه انتخابات مجلس را دارند.اوضاع و احوال دو جناح اصلی کشور را چگونه میبینید؟
-انتخابات سال آینده انشالله اگر با تدبیر پیش برویم حامیان دولت و اصلاح طلبان پیروز خواهند شد .البته جناح رقیب زیاد تلاش می کند اما مردم اقبالی نشان نمی دهند.


پیک تدبیر: دلیل شما برای عدم اقبال به جناح مقابل چیست؟
-دلایل کاملا مشخص است.سه دوره متوالی اصولگریان با بال و پر شورای نگهبان و رد صلاحیت اصلاح طلبان و تقلب در انتخابات وارد مجلس میشوند‌. امروز در کوچه و بازار تخلفات ۸ساله دولت احمدی نژاد مردم می بینند و بی عدالتی و مجلسیان هم از همین گروه می باشند و مردم به دنبال نمایندگان حامی دولت هستند.

 

b_300_0_16777215_00_images_news-24_IMG-20141009-WA0017.jpg


پیک تدبیر: اصولگرايان دارای تریبونهای متعدد، منابع مالی گسترده و اهرمها قدرت زیادی هستند که اصلاح طلبان از آن ها بی بهره اند.راهکار شما برای رفع این مشکل در بین اصلاحطلبان چیست؟
-مشکل ما اصلاح طلبان همین است که قشر سوم جامعه را فراموش کردیم و باید خودمان به توده مردم نزدیک کنیم. ما اصلاح طلبان هیچ پایگاهی در روستا ها نداریم ولی جناح مخالف با ابزارهای پایگاه های مقاومت ونماز جمعه و داشتن پایگاه اقتصادی قوی همیشه چند قدم جلوتر بودند .اما هر چی به سمت انتخابات نزدیکتر میشویم مردم آگاهتر میشوند نسبت به عدم توانایی اصولگریان.
یک تفاوت بین اصولگریان و اصلاح طلبان است .همیشه اصولگرایان با بال و پر دیگران ،از جمله شورای نگهبان، رد صلاحیت اصلاح طلبان وتقلب در انتخابات وارد مجلس شدند .اما اصلاح طلبان همیشه با بال و پر خودشان، یعنی با تفکر و اندیشه برتر و خلاقیت های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و مهمتر داشتن عقیده و ایمان بالاتر،

 

دریک مقایسه شخصی ،شخص آقای خاتمی و آقای احمدی نژاد در نظر بگیرد .خاتمی اخلاق مدار و متعهد اصلا قابل مقایسه نیست با احمدی نژاد که همیشه اخلاق را زیر پا گذاشته است.
اصلاح طلبان بهترین و متخصص ترین و با ایمان ترین نیروها را در اختیار دارند.نگاه کنید به مناظر های تلوزیونی و همایش ها و کنگره ها ببنید ما حاضریم یک نفر اصلاح طلب باشند و ده نفر اصولگرا . تفکرات و مغز همه اصولگرها را اگر بگذاری کنار هم یک درصد برنامه ها و طرح های اصلاح طلب ها ندارند.

 

پیک تدبیر: بسیاری از حامیان دولت تدبیر و امید از عملکرد مدیریت ارشد استان راضی نیستندو ماندگاری مدیران احمدی نژاد را از عمده دلایل آن میشمرند.چه باید کرد؟
باید تحمل کرد و با تدبیر پیش رفت. البته از ۶ماه پیش تاکنون عملکرد خوبی داشنه اند.


پیک تدبیر: زمان به سرعت در حال سپری شدن است و برای کسانی که از دولت قبل بر مسند هستند حق ایجاد شده است.
-قبول دارم نمایندگان ابزاری دارند جهت حمله به دولت و استیضاح وزیران .البته استاندار اگر قوی باشد میتواند با تدبیر و اندیشه از نمایندگان عبور کند.

 


پیک تدبیر: به نماینده ها اشاره کردید.در حال حاضر همان نمایندگانی که در مقابل اقدامات رییس جمهور پیش ساکت بودند اکنون به انواع روشها در حال فشار آوردن به این دولت هستند.به جرات میتوان گفت از جمله مهمترین عوامل بازدارنده در برابر تغییرات در این دولت نمایندگان هستند.چه راهکاری پیشنهاد میدهید؟
-باید با تدبیر یک سال مانده به انتخابات تعامل کرد و گرنه این نوع مجلس هیچ زمان نه دلسوز دولت است نه دلسوز مردم . البته دولت مقصر است چون شفاف نبود سیاست های داخلی دولت. از یک طرف میاد میلیاردها پول در اختیار نمایندگان قرار می دهد از طرف دیگن میگوید نمایندگان با دولت هماهنگ نیست و تهدید به استیضاح دولت دارند.تنها راهکارمن این است که باید تحمل کرد تا با انتخاب نمایندگانی قوی و با تمام قدرت برای انتخابات مجلس آماده شد تا حامیان دولت به مجلس روند.

 

پیک تدبیر: بنظر شما اقبال کاندیدا های همسو با دولت در این کار زار چقدر است؟
-انشالله با حمایت نخبگان و کارشناسان و مردم فهیم و کاندیداهای همسو با دولت بیشتر در بین جامعه جای گرفته اند.


پیک تدبیر: شما یکی از معدود فعالین ستادهای روحانی بودید که در شهرستان زرین دشت پست گرفتید واتفاقا فعالیتهای بسیار خوبی نیز انجام داده اید.چرا دیگر اعضا کمتر این توفیق را بدست آورده اند؟
-این یک حادثه تلخ است برای حقیر که بدون حضور دیگر اعضای ستاد شهرستان ها پست گرفتم. از یک طرف فعالیت بسیار زیاد خودم باعث شد . البته حمایت های مشاورین،معاونین و مدیران کل استانداری خصوصا جناب هاشمی کمک زیادی شد و بخدا شرمنده همفکرانم هستم .اما تمام تلاش را برای حضور حامیان دولت خواهم داشت برای خدمت به مردم. در حال حاضر هم با عنایت دوستان ۴نفر ار حامیان درجه یک شهرستانها در ورزش مشغول شده اند خصوصا جناب رضایی عزیز.

رضا جانی پور درگفتگو با دکتر محمد حسن معصوم زاده در پیک تدبیر

پیک تدبیر: جناب جانی پور،اهم برنامه های شما در سطح شهرستان زرین دشت چیست؟
-ساماندهی هیات های ورزشی و شناسنامه دار کردن هیات ها. شناسنامه دار کردن ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی. تعمیر و تجهیر اماکن ورزشی. آموزش و برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت برای ورزش. تلاش در جهت آموزش ورزش های انفرادی. ارتقا سطح علمی ورزش شهرستان از طریق آموزش مربیان . داوران و برگزاری کلاس های ضمن خدمت جهت ورزشکاران رشته های مختلف. تشکیل انجمن خیریه ازدواج جوانان. تشکیل شورای ورزش شهرستان و بخش ها. تشکیل شورای و ساماندهی ستاد ازدواج جوانان. تشکیل شورای مبازره با مواد مخدر .اهم برنامه ها بوده است.


پیک تدبیر: بعنوان سخن آخر اگر فرمایشی دارید بفرمایید.
-سپاس از همه سروران عزیزم . امیدوارم دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی مناسب بتواند مشکلات سیاسی. فرهنگی .اجتماعی .خصوصا اقتصادی که یادگار دولت قبل می باسد حل کند و زمینه ورود حامیان دولت خصوصا در استان فارس جهت خدمت به مردم فراهم کند. تشکر از شما برادر خوبم مدیر مسوول وب سایت خبری پیک تدبیر

از جنابعالی که وقت خودتان را در اختیار ما قرار دادید کمال تشکر  داریم و آرزوی موفقیت بیش از پیش در کارهای روزمره .

گفتگو:دکتر محمد حسن معصوم زاده

 


مطالب مرتبط:

- مهندس روح الله عزیزی:در خطر بی آبی کسی حاشیه امن ندارد.

 

-بهرام علیایی:به امید خدا در انتخابات آینده مجلس ،حامیان دولت بر صندلی های خانه ملت تکیه خواهند زد.

 

-محمد صالح صالحی :تودیع و معارفه فرماندار شهرستان داراب درمیان اشک هاو لبخندها انجام شد.مدیر خوبی رفت مدیر جوان و مورد اعتماد دولت آمد.

 

-نوروزی رییس دوره ای جبهه اصلاحات:تحزب ،مانع عوام فریبی ،پوپولیستی شدن ، فریب مردم و افکار عمومی همچنین سلطه قدرت و ثروت بر مقدرات کشور میشود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید